Řešení pro průmysl

Vypínače a zásuvky Legrand, Bticino, A.T.X

A.T.X. - nevýbušná elektrická zařízení

Jsme výhradní dovozce a distributor výrobků A.T.X pro ČR.

Nabídka elektrických výrobků pro komerční a průmyslové použití v nebezpečném, výbušném a extrémním prostředí, EGS nabízí pro různá odvětví nejznámější a nejvíce používané značky. Na základě užívání těchto produktů v průmyslu po celá desetiletí jsme získali bohaté zkušenosti. Dodávané výrobky poskytují dlouhou životnost, bezpečnost a kvalitu. Výrobky jsou navrženy pro snadnou instalaci. 

Přehled sortimentu:
Svítidla - zářivková, výbojková, žárovková, zásuvky, vidlice, svorkovnicové skříně, ovládací skříně, rozváděčové skříně EEx d, kabelové vývodky, redukce, zátky, houkačky, majáky, ventilátory, kabelové prostupy, koncové spínače, ruční svítilny
Obrázek

FORIX™

Nová voděodolná řada ovládacích přístrojů Forix od firmy legrand je ideální pro všechny instalace, kde je požadována ochrana stupně IP 44. Tato řada se vyznačuje kompletní nabídkou základních funkcí, kompaktností a jednoduchou instalací. To vše v elegantně lesklé bílé a šedé barvě.

Katalog Legrand, řada Forix

Obrázek

PROGRAM PLEXO™ 

Firma Legrand poskytuje kompletní řadu přístrojů do náročného prostředí. Široké použití díky modulárním mechanismům. 
Promyšlené prvky pro jednoduchou montáž.
Odolné proti všem nástrahám...
V případě, že potřebujete elektroinstalační přístroje do agresivního prostředí, myslete na PLEXO 55, PLEXO 66. Je odolné vůči všem nástrahám.

katalog Legrand, program Plexo

Obrázek

PRYŽOVÉ VIDLICE A ZÁSUVKY

Pryžové vidlice a zásuvky od firmy Legrand se vyznačují bezpečností a elegancí. Jsou odolné proti mechanickému poškození, proti nárazům. Jsou vhodné pro použití na stavbách a ve vlhkém prostředí.

Katalog Legrand, pryžové vidlice a zásuvky

Naše značky

ukázka produktů Legrand

 

 

 

 

 

 

 

Rychlý kontakt

Pro více informací kontaktujte pracovníky MERCON