Domovní automatizace Legrand

Komplexní moderní řešení domovní automatizace od firmy Legrand  přinášející uživateli co největší pohodlí a komfort. Zjednodušuje a centralizuje ovládání v domě a v neposlední řadě umožňuje snížit náklady na provoz domácnosti.

"My home" od firmy Legrand

Jednoduchost

Pomocí centrálního ovládání můžete ovládat vše z jednoho místa: nastavit osvětlení, zvolit komfortní teplotu anebo zapnout přehrávání hudby. To vše jedním dotykem na 10“ dotykovém panelu, kde je možné kontrolovat i obraz bezpečnostních kamer pro dokonalý pocit bezpečí a pohodlí.

 

 

 

Flexibilita

Systém domovní automatizace Vám dává možnost kdykoliv se rozhodnout, jakou část elektroinstalace budete z daného bodu ovládat. Stačí pouze změnit konfiguraci ovládacího prvku a rázem můžete z místa, kde jste včera ovládali pouze žaluzie, ovládat i světla nebo vytápění. Každý uživatel si může sám svůj domov vybavit prvky domovní automatizace jednoduchou výměnou obyčejných spínačů za bezdrátové ZigBee® přístroje. Ty mu umožní bez jakéhokoliv zásahu do zdiva či nutnosti další kabeláže ovládat světla a žaluzie komfortně a flexibilně. Takto se dům dokáže vždy přizpůsobit Vašim měnícím se požadavkům.

 

Komfort a ovládání

Nastavení vhodné úrovně osvětlení, teploty se současnou volbou oblíbené skladby pro danou příležitost, probíhá jednoduše jediným dotykem a spuštěním předvolených scénářů. 
Ke komfortnímu a modernímu bydlení patří i možnost přehrávání a poslech hudby v jakékoliv místnosti domu či bytu. 
Ovládání systému My Home například pomocí přístrojů iPhone, iPod nebo iPad dává uživateli možnost komfortně a intuitivně jediným dotykem ovládat veškeré funkce systému: osvětlení, žaluzie, termoregulace nebo bezpečnostní kamery. Základem je aplikace dostupná prostřednictvím portálu iTunes ve dvou verzích: iMyHomeLE – bezplatná zkušební verze a iMyHome – zpoplatněná (cca 29 EUR) plná verze.

Úspory energie

Dokonalý přehled o aktuální spotřebě tepla, elektrické energie či vody a plynu, je prvním krokem k úsporám energie.
Nejvýraznějšího snížení nákladů lze dosáhnout vhodnou termoregulací. Centrální jednotka řídí vytápění na základě nastaveného týdenního programu nebo na základě přítomnosti obyvatel v jednotlivých místnostech.

Další informace získáte v katalogu domovní automatizace od firmy Legrand.

 

 katalog Legrand - Domovní automatizace

Bezdrátové Zigbee ovládání

Zajišťuje inteligentní a komfortní ovládání bez nutnosti tahání kabeláže a různých stavebních úprav. Rádiové prvky používající technologii ZigBee® jsou dokonalým řešením jak nahradit stávající přístroj inteligentním a ten ovládat bezdrátově z libovolného místa v pokoji.

AKTORY

Přistroje jsou přimo připojene na zatěž a instaluji se do instalačnich krabic. Jsou napajeny 230 V. Aktory pracují současně i jako ovladače.

OVLÁDAČE

Přístroje jsou ploché. Instalují kamkoliv na povrch (zeď, skleněná příčka, stůl ...) nebo do instalační krabice a vysílají rádiové povely aktorům. Jsou napájené baterií.

Skleněné dotykové krytky

Skleněné dotykové krytky mohou být osazeny na aktorech i ovládačích. Instalují se přímo na přístroj bez použití designových rámečků a standardních krytek.

 

Doporučené značky

ukázka produktů Legrand